וואטספ סטיקי

Private Projects

המרחב הפרטי הוא השתקפות של האישיות והערכים שלך. אנו מכירים באמון שאתה נותן בנו כשאתה מזמין אותנו לביתך. בשביל לעמוד בדרישות ובלוח הזמנים, אנו מגייסים את בעלי המקצוע המובילים בארץ. מבחינתך, השלב הבא הוא רק ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר מסודרת

  • שיפוץ וילות
    מבחינתנו זו המהות של חיי יוקרה. לכן אנו משלבים בעדינות את היופי הארכיטקטוני של הוילה עם פונקציונליות מודרנית ומבטיחים שהחלל המוגמר יהיה גם שופע ונוח. כל וילה היא ייחודית, והגישה שלנו מותאמת ללכוד את האופי המובהק שלה.
  • שיפוץ בית פרטי
    הבית שלך הוא יותר מסתם מבנה: זה המקום שבו נוצרים זכרונות וחוויות. אנו ניגשים לכל פרויקט בית בדייקנות, ומבטיחים שאנו מכבדים את ההיסטוריה שלו תוך יציקת חיים חדשים. באמצעות תכנון מוקפד ואומנות, אנו הופכים בתים רגילים לבתי חלומות.
  • שיפוץ דירה
    בפרויקטים פרטיים של שיפוץ דירה הדגש הוא על מקסום שטח, סגנון ויעילות. בין אם זה לופט בעיר או יחידת דיור נעימה במושב, אנו משפצים דירות כדי לגרום להן להרגיש מרווחות, מודרניות ובאמת שלך. עם עין חדה לפרטים, אנו מייעלים כל סנטימטר כדי לשקף את הטעם האישי שלך.
  • לבית שלך לא מגיע כלום מלבד הטוב ביותר. רוצה לנסות אותנו? אפשר להשאיר פרטים באתר הרשמי של מייקאובר, או פשוט לשוחח איתנו בטלפון. אף פעם לא מאוחר להתקדם.