וואטספ סטיקי
the blog

קבלן שיפוצים בתל אביב

Makeover מציגים סטנדרט חדש בעולם השיפוצים -  כל פרויקט מייקאובר לדירה,  לבית או למשרד נעשה ע"י קבלן שיפוצים שהוא מנהל עבודה ובשיתוף מעצב פנים.

אם אתם מתכננים פרויקט מייקאובר, קבלן שיפוצים אמין בתל אביב הוא איש המפתח שלכם. בישראל יש מבחר גדול של קבלני שיפוצים, אך לא בהכרח תקבלו מכל אחד מהם את השירות האיכותי ביותר ואת העבודה האידיאלית. שיפוץ דירה מבית Makeover גורם ללקוח להרגיש כאילו הוא עבר לגור בבית חדש. העבודה אצלנו קודם כל מתחילה בתודעת שירות, אנו יודעים עד כמה קשה היא מלאכת חיפוש בעל מקצוע בתחום זה, במיוחד כאשר מדובר בשיפוצים במרכז ובכל רחבי הבית המצריכים כמה בעלי מקצוע.

 

קבלן שיפוצים מנהל את העבודה

קבלן שיפוצים אצלנו מנהל את העבודה מא' ועד ת' כך שהלקוח יצטרך לעשות מינימום מאמץ. אין כל צורך שתרדפו אחרי בעלי מקצוע שונים כמו אינסטלטורים, חשמלאים וצבעים. מנהל העבודה צריך לדאוג להעסקת האנשים המתאימים כשכל האחריות היא עליו. זה יחסוך לכם זמן ובעיקר דאגות מיותרות. כמו שלא קל למצוא קבלן איכותי, כך לא קל למצוא את שאר האנשים האחרים הנדרשים לפרויקט שיפוצים. אם אתם עוברים לגור בעיר אחת בזמן הפרויקט ורוצים להימנע מלהגיע כל יום כדי לקראת מה קורה, זוהי הדרך הטובה ביותר לבצע מייקאובר.

דיווחים על התקדמות והמחשה

במידה ובחרת לגור במלון או אצל קרובי משפחה בזמן השיפוץ, אתם בוודאי תרצו לקבל דו"ח התקדמות על מה שקורה.  אנו נצלם את כל התהליך ונשלח לכם תמונות כדי שתישארו מעודכנים. כך תוכלו לאתר בעיות במקרה והייתה אי הבנה. זה לא אמור לקרות אבל זאת זה ייתן לכם שקט נפשי.

עבודה עם מעצב פנים

קבלן שיפוצים בהחלט יכול להיות בעל מקצוע יצירתי אבל אם אתם באמת רוצים את העיצוב הטוב ביותר והמתאים ביותר לבית שלכם, אתם צריכים שיהיה בצוות שלו מעצב פנים. הוא יכול לעזור לכם לבחור עיצוב מקטלוג או לברוא עיצוב משל עצמו וכמובן לתכנן את הבית לפי הרעיונות שלכם תוך כדי מתן עצות. מייקאובר הוא תהליך שאנחנו מנסים לעשות גם בתחום עולם השיפוץ והגישה ללקוחות ולכן כל-כך חשובה לנו תודעת השירות. צרו איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים לגבי החבילות שיש לנו להציע וייעוץ.

מחפשים קבלן שיפוצים בתל אביב?

אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים בתל אביב ובאזור המרכז אנא פנה אלינו ואנחנו נדאג לתת לך את כל היעוץ והמידע כולל הצעות מחיר בנוגע לשיפוץ הדירה \ המשרד שלך. אנחנו בחברת מייק אובר מחזיקים קבלני שיפוצים מהטובים בתל אביב ויחד איתנו תוכל להגיע לרמת גימור מושלמת תוך שמירה על מחיר הוגן ואיכות ללא פשרות.

מעוניינים לדעת עוד? כל העדכונים אצלכם במייל

אנא מלאו את טופס - מעוניינים לדעת עוד? כל העדכונים אצלכם במייל